Mgr. Magdalena Linková

S klavírem začínala jako malá v ZUŠ Cvikov u paní učitelky Šarounové. Tato osobitá, precizní, klavíru zcela oddaná a laskavá dáma způsobila, že klavír se stal důležitou součástí života i pro ni. O to dojemnější pak bylo i loučení s paní učitelkou, když ještě jako malá se musela s rodinou přestěhovat. Pod křídla si ji pak vzala naše ZUŠ (paní učitelka Alena Dlouhá). Srdeční vztah ke klavíru přetrval, a tak po gymnáziu vystudovala Pedagogickou fakultu pro 3. stupeň Univerzity Karlovy v Praze (2009, třída Doc. MgA. Věry Kopecké).

Na naší škole působí už od roku 2006. Vyučuje zde klavír, korepetituje, vede souborovou hru, aranžuje hudbu pro potřeby školy a od roku 2024 působí i jako zástupce ředitele. Moc ráda vymýšlí svým žákům zajímavé projekty, a to hlavně proto, aby je hraní bavilo a motivovalo je k dalšímu studiu. Proto tvoří scénáře, aranžuje k nim hudbu a snaží se zapálit i ostatní kolegy do mnoha společných hudebně divadelně tanečních projektů ZUŠky (Šíleně smutná princezna, Popelka, Ať žijí duchové, ABBA, Lotrando a Zubejda, Včelí medvídci, Kniha džunglí atd.)

Dále se aktivně a pravidelně věnuje varhaničení v kostele sv. Havla v Mladé Boleslavi a je členkou a aranžérkou klavírního tria Trio Coloré, což jí vyplňuje většinu volného času.