Zaměstnanci školy

 

VEDENÍ ŠKOLY

 


 Jan Čížek, DiS.

ředitel školy

trombón, baskřídlovka, tuba

  

Mgr. Magdalena Linková

zástupkyně ředitele

klavír, korepetice

 

HUDEBNÍ OBOR

 

Dechové oddělení

 

 

 

Miroslav Nováček, DiS.

dechové žesťové nástroje, 

vedoucí dechového oddělení

 

Kryštof Křemenák, DiS.

saxofon, klarinet

 

 

Jitka Jakubovičová, DiS. 

příčná flétna

 

Pavel Korf, DiS.

klarinet, saxofon, orchestr

 

Klavírní oddělení

 

 

MgA. Jarmila Benešová

  klavír, korepetice

vedoucí klavírního oddělení

 

 

Alena Dlouhá, DiS.

klavír, korepetice

 

Mgr. Jaroslav Špička

(klavír, korepetice)

 

Marek Ottl

 klavír, klávesy, korepetice

 

Jakub Slezák, DiS.

klavír

 

Zdeněk Prymas

klavír

Mgr. Diana Jermářová

klavír, hudební nauka

Mgr. Eva Podrazká

klavír, hudební nauka

Vojtěch Wachtl

klavír

Anastasia Stupynec, DiS.

Mgr. Miloš Formáček

klavír

MgA. Stanislava Matulová

klavír

 

 

 

 

Kytarové oddělení

 

 

Mgr. Ivana Velebná

kytara, kytarový soubor

 

Petr Jan Kostka, DiS

 kytara, elektr. kytara

 

Matěj Mysllivec

 kytara

  

Smyčcové oddělení

 

 

Veronika Fuhrmanová, DiS.

housle

 

Jurij Horbačuk

housle

 

Oddělení bicích nástrojů

 

Mgr. František Kozderka

vedoucí bicích nástrojů

 

Libor Fanta

bicí

 

 

Pěvecké oddělení

 

 

Mgr. Alena Hejlová

pěvecké sbory

vedoucí pěveckého oddělení

 

Mgr. Ladislav Hejl

pěvecké sbory

Mgr. Tomáš Hejl

pěvecké sbory

korepetice

Jana Levicová Horáková

sólový zpěv

 

 

 

VÝTVARNÝ OBOR

 

 

výtvarné oddělení

 

 

Mgr. Lenka Kancnýřová

výtvarný obor

Šikulky

 

 

Mgr. Monika Vortelová

 výtvarný obor

Bakov nad Jizerou

 

 

PhDr. Eva Ševců

výtvarný obor

 

 

LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉ OBOR

 

Vlasta Šléglová

vedoucí

literárně-dramatického oddělení

 

TANEČNÍ OBOR

BcA. Kristýna Müllerová

 

Správní zaměstnanci

 

 Jitka Filsaková

hospodářka školy

 

 

 

 

uklízečka, školnice

 

 

Karel Bartoň

topič, údržbář

 

 

Marie Šedinová

uklízečka

Bakov nad Jizerou

 

 

 

Umělecká rada školy

Hudební obor

Předseda: Jan Čížek

Členové : Alena Dlouhá, Alena Hejlová, Diana Jermářová, Petr Jan Kostka

 

Výtvarný obor

Předseda: Eva Ševců

Členové: Lenka Kancnýřová, Monika Michalcová

 

LDO a TO

Vlasta Šléglová, Kristýna Müllerová